NÖROLOJİ

Hisar Intercontinental Hospital Nörolojik Bilimler Merkezi, konusunda uzman hekimleri ile bilimsel veriler ışığında multidisipliner ekip çalışması ile kaliteli ve etkin sağlık hizmeti vermektedir.

RANDEVU AL

Hisar Intercontinental Hospital Nörolojik Bilimler Merkezi, konusunda  uzman hekimleri ile  bilimsel  veriler ışığında multidisipliner ekip çalışması ile kaliteli ve etkin sağlık hizmeti vermektedir.

Nörolojik Bilimler bünyesinde;

  • Acil Nöroloji / İnme Ünitesi
  • Ayaktan Tanı – Tedavi Ünitesi
  • Nöroloji Kliniği yatarak
  • Tetkik – Tedavi Ünitesi
  • Elektro Dragnostik Nöroloji Ünitesi (EEG)/EMG)
  • Uyku Merkezi

Nörolojik Bilimler Merkezi, çeşitli hastalıklarda hastanemiz bünyesindeki Nöroşirurji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Psikiyatri, Radyoloji, Kardiyoloji, Kalp-Damar Cerrahisi, İç Hastalıkları, Yoğun Bakım ve Reanimasyon Üniteleri, Biyokimya ve Mikrobiyoloji laboratuvarları ile multidisipliner çalışma sistemiyle hastalarına tanı, tedavi ve takipte hizmet vermektedir.

Hisar Intercontinental Hospital Nörolojik Bilimler Merkezi tanı ve tedavi çalışmalarının yanı sıra akademik araştırma programlarını da sürdürmek üzere yapılanmıştır.

Hizmet Saatleri: Genel Nöroloji Polikliniği: Hafta içi her gün saat 08.00-18.00, hafta sonu Cumartesi günü saat 08.00-14.00 saatleri arası.


İLGİLİ BÖLÜMLER

Sağlığınız bizim için her şeyden değerli...

BÖLÜM DOKTORLARIMIZ

Sağlığınız bizim için her şeyden değerli...

BÖLÜM YAZILARIMIZ

Sağlığınız bizim için her şeyden değerli...

BÖLÜM VİDEOLARIMIZ

Sağlığınız bizim için her şeyden değerli...