Yükleniyor...
hisarhospital

Hakkımızda

Hisar Hospital Intercontinental dünya standartlarında vermiş olduğu sağlık hizmeti ile Türk sağlık sektöründe 2005 yılında başladığı insana hizmet yolculuğunda, kıymetli tıp profesyonelleri ile misafirlerimiz olarak tanımladığımız “hastalarımızı” buluşturmaktadır.

HAYAT BOYU SAĞLIĞINIZ İÇİN HER ZAMAN YANINIZDAYIZ…

Hisar Hospital Intercontinental dünya standartlarında vermiş olduğu sağlık hizmeti ile Türk sağlık sektöründe 2005 yılında başladığı insana hizmet yolculuğunda, kıymetli tıp profesyonelleri ile misafirlerimiz olarak tanımladığımız “hastalarımızı” buluşturmaktadır. Toplumsal sorumluluğunu yerine getirme ilkemiz, emin adımlarla büyümemizin arkasındaki en büyük itici güç olmaktadır. Aydınlık bir sağlık geçmişi ve geleceğe duyduğumuz güvenle çıktığımız bu yolda, koruduğumuz ve gözettiğimiz tüm değerlerimiz ve öz sermayemiz ile sağlık grubu olma dönüşümünün temellerini de attık.

İnsanları sağlıklı yaşama kavuşturma ilkesini benimsiyoruz…

Modern tıp teknolojisini ve konforunu insanları sağlıklı bir yaşama kavuşturmak ilkesiyle birleştiren Hisar Hospital Intercontinental, toplam 40 bin metrekare kullanım alanına sahip ve 8 kattan oluşuyor. Ortopedi ve Travmatoloji’den Omurga Sağlığı’na, Kadın Hastalıkları ve Doğum’dan Kardiyolojiye, Onkoloji’den Hematoloji’ye kadar nörolojik bilimler, cerrahi bilimler, dahili bilimler, tanı ve görüntüleme başta olmak üzere 80 farklı tıbbı bölümü ve seçkin akademik kadroyu bünyesinde barındırıyor.

Dünya milletlerinin tercih noktası…

Asya ve Avrupa kıtalarının birleştiği noktada, İstanbul’un Anadolu yakasında yeni finans ve yaşam merkezi olan Ümraniye’de 2005 yılından bu yana, Türkiye’deki sağlık hizmetleri zincirinin önemli ve güçlü halkası olarak hizmet veren Hisar Hospital, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı ve İstanbul Boğazı’na yaklaşık 20 dakika uzaklıktadır. Tüm bu merkezlere yakınlığı nedeniyle; Avrupa’nın önemli bir kısmına, Türk Cumhuriyetleri ve Ortadoğu’ya JCI Kalite standartlarında, modern, kapsamlı ve güvenilir sağlık hizmetlerini ulaştırarak, sadece Türk insanının değil, yurt dışı hastalarının da gelip hizmet alacakları bir referans hastane olarak, dünya milletlerinin de tercih noktası olmaktadır.

Modern teknolojiyi, kaliteli ve etkin hizmet anlayışıyla birleştiriyoruz

Hastalarımızın, hastanemize başvurdukları andan itibaren, tüm tedavi hazırlıkları ve planlamaları, eğitimli, güler yüzlü personelimiz tarafından yapılmakta, hastalarımız iyileşerek taburcu olana kadar da aynı özen ve sıcak ilgi sürdürülmektedir. Hisar Hospital Intercontinental,“Hasta Dostu Hastane” olarak yapılandırılmıştır. Nitelikli hekimlik uygulamalarının yanı sıra, bakım hizmetlerinin beceri ve uzmanlıkla sunulduğu hemşirelik hizmetleri, sürekli hizmet içi eğitim ile uzmanlıklarını pekiştiren destek personeli ve modern tıp teknolojisi sayesinde, sürekli olarak yüksek düzeyde ve geniş kapsamlı sağlık hizmeti sunmaktayız.

Neden Hisar Hospital Intercontinental?

Çünkü;

 • Güncel ve güvenilir teknoloji ile hedefe yönelik tedavi,
 • Kişiye özel tedavi planları,
 • Multidisipliner tedavi yaklaşımı,
 • Alanında uzman hekim ve sağlık personeli kadrosu,
 • Yeni ekipman ve cihazlar,
 • Üstün klinik sonuçlar,
 • Hasta memnuniyeti,
 • 24 saat kesintisiz hizmet,
 • 8 kattan oluşan, 270 yatak kapasiteli,
 • 75m2’lik süit odalar,
 • 40 bin m2 kapalı alanı,
 • 7 ameliyathanesi,
 • 80 poliklinik,
 • 33 yataktan oluşan yoğun bakım üniteleri,
 • Hastane içinde Hiperbarik Oksijen Merkezi,
 • Parmak izi ile çalışan PYXIS bilgisayarlı ilaç sistemi,
 • 2200 m2 sosyal bekleme alanları.
 • Hastalarımızın konforu için tasarlanmış bir mimari…

Hastane atmosferi ötesinde tasarlanmış mimarimizle; geniş lobi alanları, bekleme salonları, açık ve kapalı alanda bulunan kafeterya ve restoranlarımız, otel konforunda hasta odalarımızla, hastalarımız ve yakınlarının, konforlu bir sağlık hizmeti almalarını sağlamaktayız.

Parmak izi ile çalışan PYXIS bilgisayarlı ilaç sistemi…

Hasta güvenliğinin titizlikle uygulandığı hastanemizde, hemşirelerimizin parmak izi ile çalışan PYXIS bilgisayarlı ilaç sistemi kullanılmaktadır. Pyxis ilaç yönetim sistemi, yatan hastalarımıza doktoru tarafından reçete edilen ilaçların, kapalı bir sistem içinden, istenilen miktarda hasta adına özel, kontrollü ve güvenli bir ilaç verme yöntemidir.

Dünyanın en gelişmiş 640 dedektörlü bilgisayarlı tomografi sistemi…

Birçok hastalığın erken teşhisinden, tedavi planlamasına kadar en son görüntüleme teknikleriyle değerlendirilmesinde büyük rol oynayan yeni üst sınıf Bilgisayarlı Tomografi sistemi, hastalarımız için en doğru ve erken teşhis imkanını sağlamaktadır. Dünyanın en güçlü ve gelişmiş tarayıcısı olan Aquilion One, rakipsiz hassasiyete ve rezolüsyona sahip görüntüler sağlamaktadır. Son sınıf Bilgisayarlı Tomografi sistemi ile acil hastalarımıza 24 saat boyunca koroner BT anjiyografi yapılabilmektedir. Özellikle beyinde felç geçirmiş hastalarda felç olan alan, ek bir görüntüleme yöntemine ihtiyaç kalmadan rahatlıkla görüntülenebilmektedir. Alışılmış olan standart tomografi görüntülemelerine göre radyasyon dozunu çarpıcı şekilde azaltmaktadır.

Daha sessiz ve yenilikçi 3 Tesla MR deneyimi…

3 TESLA MR teknolojisi; hasta konforunun ön planda olması, kaliteli ve güvenilir sonuçları ile özellikle doğru tanının koyulabilmesi ve uygun tedavi planlamasına geçilmesi açısından büyük önem taşımaktadır. 3 TESLA MR; klasik cihazlara göre daha geniş, kısa ve konforlu olduğu için kapalı alan korkusu olan ve fazla kilolu bireyler için avantaj sağlamaktadır. Ayrıca, daha sessiz olması özelliği sayesinde de tercih edilmektedir.

Birçok hasta MR süreçlerini karanlık, gürültülü ve hatta korkutucu buluyor. Cihazda bulunan Cinema Vision MR Video Sistemi; çocuklar, yetişkinler ve klostrofobik hastalar için 3 boyutlu film ve televizyon izlenebilen veya en sevilen müziklerin dinlenebildiği sedasyonsuz bir tarama deneyimi sunmaktadır.

Öte yandan, son derece konforlu ve güvenilir olan Yeni CinemaVision, çoğu MR sisteminde kullanılan geleneksel ağır 3D gözlükleri ortadan kaldırmakta ve kablolu bağlantıların karmaşıklığı olmadan, hastanın kullanımını basitleştirmektedir.

Güncel ve güvenilir teknoloji ile etkili tedavi…

Tüm alanlarda hizmet sunan hastanemizde günümüzün güncel teknolojisi ile kişiye özel tedaviler yapılmaktadır.

Organizasyon Şeması

HH Org Sema

Web ve Tıbbi Yayın Kurulu tarafından onaylanmıştır.