Misyonumuz

Hisar Hospital Intercontinental olarak ilk önceliğimiz her zaman hastalarımızı sağlığına kavuşturmaktır.

Misyon, Vizyon, Değerlerimiz

Hisar Hospital Intercontinental olarak ilk önceliğimiz her zaman hastalarımızı sağlığına kavuşturmaktır. Bu nedenle hastalarımız ve değerli aileleri hastanemizin kapısından girdiği ilk andan itibaren tedavi ve sonrasındaki süreçlerinde özenle dinliyor; konfor ve memnuniyetlerini arttırmak için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz.

MİSYONUMUZ

Modern teknolojiyi, kaliteli ve etkin bir hizmet anlayışıyla birleştirerek insanları sağlıklı yaşama kavuşturma ilkesini benimsemekteyiz.

VİZYONUMUZ

“İnsan hayatına sonsuz saygı duyarak; dünya standartlarında modern, kapsamlı ve güvenilir hizmet veren referans sağlık kurumu olmak”

DEĞERLERİMİZ

Hastalarımıza Değer Veriyoruz

Hastalarımız ve ailelerinin tüm ihtiyaçlarını, “Sorumluluk, Duyarlılık ve Paylaşma” bilinciyle, Hastalarımızın, hastanemize başvurdukları andan itibaren, tedavi planlamasından taburcu olana kadar ki süreçlerinde onları anlama ve yanlarında olma çabası içerisindeyiz.

Güvenliğinizi Önemsiyoruz

Hastalarımızın, ailelerinin ve çalışanlarımızın güvenliğini önemsiyoruz. Önüne geçebileceğimiz hatalarımız nedeniyle hiç kimsenin zarar görmemesini  sağlamaya ve sağlığını tehdit edebilecek olası tüm riskleri gözden geçirerek, önlemini mutlaka almaya çalışıyoruz.

Haklarınızı Biliyoruz ve Sahip Çıkıyoruz

Hastalarımızın hastanemizden hizmet aldığı süre içerisinde hak ve sorumlulukları konusunda en yeterli ve açık bilgiye sahip olabilmelerini sağlıyoruz. Hastanemizde bulunduğunuz süre içerisinde haklarınızın farkındayız ve herhangi bir ayrım yapmaksızın haklarınızı koruyoruz.

Toplum ve Çevreye Karşı Duyarlılık Gösteriyoruz

Toplum ve çevreye karşı duyarlı olmaya özen gösteriyoruz. İnsan sağlığına ve yaşam kalitesinin yükselmesi için doğal kaynakları elimizden geldiğince korumaya çalışıyoruz. Çevreye karşı olumsuz durum meydana getirecek her durumu birebir tespit ediyor, atıklarımızı her zaman kontrol altında tutuyoruz.