Yükleniyor...
hisarhospital

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Hisar Hospital Intercontinental olarak ilk önceliğimiz her zaman hastalarımızı sağlığına kavuşturmaktır.

Vizyon, Misyon, Değerlerimiz 

Hisar Hospital Intercontinental olarak ilk önceliğimiz her zaman hastalarımızı sağlığına kavuşturmaktır. Bu nedenle hastalarımızı ve onların değerli ailelerini hastanemizin kapısından girdikleri ilk andan itibaren tedavi ve sonrasındaki süreçlerinde özenle dinliyor; konfor ve memnuniyetlerini arttırmak için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz.

vizyon VİZYONUMUZ

“İnsan hayatına sonsuz saygı duyarak; dünya standartlarında modern, kapsamlı ve güvenilir hizmet veren REFERANS sağlık kurumu olmak”

misyonumuz icon MİSYONUMUZ

Modern teknolojiyi, kaliteli ve etkin bir hizmet anlayışıyla birleştirerek insanları sağlıklı yaşama kavuşturma ilkesini benimsemekteyiz.

degerlerimiz icon DEĞERLERİMİZ

Hastalarımıza Değer Veriyoruz

Sorumluluk, Duyarlılık ve Paylaşma” bilinciyle, hastalarımız hastanemize başvurdukları andan itibaren, tedavi planlamalarından taburcu olana kadar ki süreçlerinde hastalarımız ve ailelerinin tüm ihtiyaçlarını anlama ve onların yanlarında olma çabası içerisindeyiz.

Güvenliğinizi Önemsiyoruz

Hastalarımızın, ailelerinin ve çalışanlarımızın güvenliğini önemsiyoruz. Önüne geçebileceğimiz hatalarımız nedeniyle hiç kimsenin zarar görmemesini  sağlamaya ve sağlığını tehdit edebilecek olası tüm riskleri gözden geçirerek, önlemini mutlaka almaya çalışıyoruz.

Haklarınızı Biliyoruz ve Sahip Çıkıyoruz

Hastalarımızın hastanemizden hizmet aldığı süre içerisinde hak ve sorumlulukları konusunda en yeterli ve açık bilgiye sahip olabilmelerini sağlıyoruz. Hastanemizde bulunduğunuz süre içerisinde haklarınızın farkındayız ve herhangi bir ayrım yapmaksızın haklarınızı koruyoruz.

Toplum ve Çevreye Karşı Duyarlılık Gösteriyoruz

Toplum ve çevreye karşı duyarlı olmaya özen gösteriyoruz. İnsan sağlığının korunması ve insanın yaşam kalitesinin yükselmesi için doğal kaynakları tüm gayretimizle korumaya çalışıyoruz. Çevreye karşı olumsuz durum meydana getirecek bir şey oluşursa hemen tespit ediyor, atıklarımızı her zaman kontrol altında tutuyoruz.

Kalite Politikamız
Çağdaş tıbbın gerektirdiği modern teknoloji ile kaliteli sağlık hizmeti sunmak,

Halk sağlığını koruyucu ve geliştirici çalışmalar yapmak,

Çalışan memnuniyetini ve eğitimini sürekli artırmak,

Optimum mali performansı sağlamak,

Kalite Yönetim Sistemi şartlarından ödün vermemek, etkinliğini sürekli artırmak,

Sürekli gelişimi sağlamak.