Yükleniyor...
hisarhospital

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Hisar Hospital Intercontinental olarak ilk önceliğimiz her zaman hastalarımızı sağlığına kavuşturmaktır.

Vizyon, Misyon

Hisar Hospital Intercontinental olarak ilk önceliğimiz her zaman hastalarımızı sağlığına kavuşturmaktır. Bu nedenle hastalarımızı ve onların değerli ailelerini hastanemizin kapısından girdikleri ilk andan itibaren tedavi ve sonrasındaki süreçlerinde özenle dinliyor; konfor ve memnuniyetlerini arttırmak için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz.

vizyon VİZYONUMUZ

“İnsan hayatına sonsuz saygı duyarak; dünya standartlarında modern, kapsamlı ve güvenilir hizmet veren REFERANS sağlık kurumu olmak”

misyonumuz icon MİSYONUMUZ

Modern teknolojiyi, kaliteli ve etkin bir hizmet anlayışıyla birleştirerek insanları sağlıklı yaşama kavuşturma ilkesini benimsemekteyiz.

degerlerimiz icon Bütünleşik Onkoloji Merkezimiz, kanserde çok yönlü bir yaklaşım sunarak dünyadaki en güncel cihaz ve tedavi yöntemlerinin uygulandığı bir sağlık kuruluşudur. Medikal Onkoloji, Radyasyon Onkolojisi, Onkolojik Cerrahi, Girişimsel Onkoloji, Kanser Genetiği, Radyonüklid Tedavi, Palyatif Bakım, Onkoloji Psikoloğu ve Onkolojik Beslenme Diyet Uzmanları gibi farklı alanlarda uzmanlaşmış profesyonellerden oluşan bir kadro ile JCI standartlarına uygun şekilde hastalarımıza en iyi sağlık hizmetini sunmayı amaçlamaktayız.

Modern teknolojiyi, kaliteli ve etkin bir hizmet anlayışıyla birleştirerek insanları sağlıklı yaşama kavuşturma ilkesini benimseyen hastanemizde, hasta ve hasta yakınlarının öncelikle kendilerini evlerinde hissetmeleri ve yaşam kalitelerinin düşmemesi en önemli hedeflerimiz arasında yer almaktadır.
Henüz kanser tanısı almamış; ancak risk grubundaki aday hastalar için de koruyucu tıp çalışmaları tarama programları ile uygulanmakta ve kanser tanısı konan hastalarda tümör ve bağışıklık sistemine (immünoterapi) yönelik başta sitotoksik ilaçlar olmak üzere, çeşitli modern tedaviler gerçekleştirilmektedir.