Almanya’nın zorunlu sigorta kurumlarından BKK vor Ort, başarılı işbirliğinden dolayı, Hisar Intercontinental Hospital’e bir plaketle teşekkür etti.

544 Haberler

Bkk vor Ort ile Almanya’daki 600 bin üye, Türkiye’de Hisar Intercontinental Hospital da hiçbir ön ödeme yapmadan A plus sağlık hizmeti alabiliyor.


Almanya’nın zorunlu sigorta kurumlarından biri olan BKK vor Ort ile Hisar Intercontinental Hospital 18.08.2009 tarihinde bir araya gelerek, yaklaşık 3 yıl önce başlatılan işbirliği hakkında basın aracılığıyla kamuoyuna bilgi verdi.. BKK vor Ort yönetim kurulu başkanı Reinhard Brücker’ın, Prof. Dr. Haydar Sur’a bir plaketle teşekkürlerini sunduğu toplantıda Brücker, Hisar Intercontinental Hospital’in, hasta potansiyellerinin büyük çoğunluğuna sahip olduğu ve hizmet gören hastalarının memnuniyet oranının çok tatmin edici olduğu, bu birliktelikten son derece gurur ve mutluluk duyduklarını söylerken  Hisar Intercontinental Hospital Genel Direktörü sayın Prof. Dr. Haydar Sur; BKK vor Ort ile işbirliğinden dolayı kendilerine verilen plaketin, kuruluşumuzun tüm çalışanları adına gurur verici olduğunu ve bu başarılı çalışmanın devam edeceğini belirtti. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mahmut Bilgili’nin de izleyici olarak iştirak ettiği toplantı karşılıklı iyi niyet bildirimleri ile sona erdi.