Yükleniyor...
saglik problemlerinizi ertelemeyin

Sağlık Problemlerinizi Ertelemeyin!

Sağlık Problemlerinizi Ertelemeyin!

Değerli Misafirimiz,

Hastanemizde güvenli sağlık hizmeti alabilmenizi önemsiyoruz.

Sağlığınız için aldığımız üst düzey koruyucu önlemlerle birlikte; tüm tanı ve tedavi süreçlerinizde 7 gün 24 saat sizin yanınızdayız.

Hastanemizde Sağlık Bakanlığı’nın Koronavirüse (Covid-19) karşı önermiş olduğu tüm tedbir ve koruma önlemlerini dikkate alarak, sizlerin daha güvenli tedavi hizmeti alabilmeniz için gerekli aksiyonları almış bulunmaktayız. 

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları polikliniklerimizde, sağlam çocuk ve hasta çocuk bölümlerimizle ayrı olarak hizmet veriyoruz

Medikal Onkoloji ve Nükleer Tıp  gibi bölümlerde, hastalarımızın güvenle tedavi alabilmesi için ayrı kapılardan giriş yapılmasını sağlıyoruz.

Tüm misafirlerimiz ve anne adaylarımız için ameliyathane alanlarımızı üst düzeyde steril ve konforlu olacak bir şekilde ayarlıyoruz.

Radyoloji bölümündeki tüm görüntüleme cihazlarımızı her iki hasta grubuna ayrı  hizmet verecek şekilde planlıyoruz.

Radyoloji ve laboratuvar tetkiklerinizden sonra cihazlarımızda temas edebileceğiniz her yüzeyi tekrar dezenfekte ediyoruz.

Hastanemize başvuran misafirlerimize, yüksek ateş riskli misafirlerimizden enfeksiyon bulaşını önlemek için, Acil Servis, Poliklinik, Ameliyathane, Doğumhane ve Yatan Hasta Servislerimiz ayrılmıştır.

Tüm sağlık çalışanlarımız dâhil, hastaneye giren her kişiye, hemşirelerden oluşturduğumuz ekibimizle, gerekli ön tarama yapılmaktadır.

Ateşi yüksek çıkan misafirlerimiz, maske ve hemşire eşliğinde, “Yüksek Ateş Riskli Hastalıklar” özel alanına götürülmektedir.

Ateşli hastaların ilgili diğer servislere geçiş güzergahları işaretlenmiş ve gerekli izolasyon sağlanarak “çapraz enfeksiyon önlemi” alınmıştır.

Kapalı otopark girişleri hasta kabulüne kapatılarak, kontrollü bir şekilde sadece “ana giriş” ve “acil girişinden” hasta kabulümüz yapılmaktadır.

Bu hassas dönemde sizlerin ve çalışma arkadaşlarımızın sağlığını korumak ve sizlere verdiğimiz güvenli sağlık hizmetini kesintisiz ve en iyi şekilde devam ettirmek önceliğimizdir.

 

Sağlığınızın değerini biliyoruz.

Çünkü bizim için çok değerlisiniz