Yükleniyor...
hisarda dogumlar senlik havasinda gecer

Hisar’da Doğumlar Şenlik Havasında Geçer…

Bir kadın için en özel an, ona hayatın anlamını, yaşama nedenini hissettiren bebeğini kucağına aldığı andır ve bu bir ailenin dünya üzerinde sahip olabileceği en mucizevi hediyedir. Hisar Intercontinental Hospital olarak bu mutlu ve heyecanlı sureci yalnızca doğum anı ile sınırlamıyor, anne‐baba adaylarımızla birlikte 9 ay 10 günü yaşıyor, doğum sonrasında da bebekleriyle yaşadıkları keyfin yanı sıra sıkıntıların çözümünde de birlikte yol alıyoruz. Bebeklik çağından çocukluğa adım attığını gördüğümüz Hisar Bebeklerimizle doğumlarımızı şenlik havasında yaşıyor ve yaşatıyoruz.

Doğum Öncesi Yayınlarımız

Bilinçli anne–baba olmak çocuğunuzun hayata sağlıkla merhaba demesi için en önemli faktörlerin başında gelir. Bunun için hamileliğiniz suresince, günü ve sırası geldiğinde, hekiminiz yayınlarımızı hediye ediyor olacak.

Doğum Öncesi Eğitim Programlarımız

Bilinçli anne/baba olmayı destekleyen Doğum Öncesi Eğitim Programlarımız gebelikte sağlık, annelik‐babalık rolü ve iletişim, normal doğum mu sezaryen mi, epidural anestezi, doğuma hazırlık, doğum sureci, gebelik egzersizleri, doğum sonrası ilk 24 saat, bebeğinizle tanışma, bebek bakımı, bebek beslenmesi, anne sütü, emzirme, doğum sonrası gebelikten korunma, kadın sağlığı ve daha bir çok konuyu içeriyor.

Doğum Fotoğrafları ve Albüm

Doğum tüm insanları büyüleyen bir olaydır. Televizyonda ya da gerçek yaşamda bir canlının dünyaya gelişine tanıklık etmek zaman zaman o olayı yaşamak kadar heyecan uyandırıyor. Bu büyülü anlara tanıklık eden anne/babanın her zaman hatırlamak isteyeceği bu anları uzman doğum fotoğrafçımız, anneyle birlikte doğumhaneye girerek fotoğraflıyor. Ailenizin meydana geldiği ilk anların fotoğraflarını sizin için özel bir albümde buluşturuyor.

Kapı Süslemesi

Bebeğinizi şık bir odada karşılıyorsunuz, bu şık odanızı aynı zamanda renkli bir hale getirmek için, Hasta Kabul Bölümümüzde size sunulacak olan oda süsleme hizmeti kataloğunu inceleyebilirsiniz.

Lohusa Şerbeti, Bebek Çikolatası ve Misafir İkramlıkları

His Catering geleneksel Türk adetleri içerisinde yer alan Lohusa Şerbeti, tatlı‐tuzlu ikramlıklar ile misafirlerinizi ağırlamanız için hizmetinizde… Lohusa şerbetimizin ilki hastanemizin size ikramı olarak özel sunumuyla odanıza getirilecektir.

Kuaför Hizmeti

Doğum sonrasında mutlu gününüzü paylaşmak için ağırlayacağınız misafirlerinizi karşılarken, doğum stresini atmanız ve kendinizi daha bakımlı hissetmeniz için dilerseniz kuaför hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Hastanemiz içerisinde Kadın Doğum Servisi’nde bulunan bayan kuaförümüz, odanıza kadar gelerek, ihtiyacınız olabilecek fon hizmetini size sunmaktan memnuniyet duyacaktır.

Doğum Paketi

Doğumunuzu bizimle paylaştığınız için, bebeğinizin bu özel gününü Hisar Intercontinental Hospital ile birlikte anmanızı sağlamak üzere küçük bir hediye paketimizi sunuyoruz.

20.05.2015 tarihinde güncellenmiştir.