MAGNETOM SKYRA 3T MR

Hisar Hospital Intercontinental Radyoloji Bölümü, günümüzün teknolojilerine sahip donanımı, doktor ve tekniker kadrosuyla her türlü radyoloji işlemini 7 gün 24 saat yapabilen gelişmiş bir tanı ve tedavi birimidir.

RANDEVU AL
Klinik ortamlarda daha hızlı, daha güvenilir ve hasta dostu MR görüntüleme sistemlerine olan ihtiyaç hızla artmaktadır.
MAGNETOM Skyra bu ihtiyacı karşılamaya yardımcı olur ve 3T’nin potansiyelini en üst düzeye çıkarır. MAGNETOM Skyra mükemmel görüntü kalitesi sunar ve verimliliği arttırır. Böylece, daha fazla sayıda hastaya hizmet eder. MAGNETOM Skyra, rutin araştırmalar veya ileri düzey araştırmalara uygundur.
MAGNETOM Skyra ile;
• 3T MR görüntülemede olağanüstü kalite ve hız kazanın.
• Tutarlı sonuçlara verimli bir şekilde ulaşın.

 

Cinema Vision MR Video Sistemi

Cinema Vision, MR sisteminin manyetik alanı içerisinde kusursuz bir şekilde çalışan 3 boyutlu bir video ve ses sistemidir. Metal bileşenlerden oluşmaz ve MR görüntü kalitesi üzerinde olumsuz etkisi yoktur. Cihaz, sakinleştirici bir sanal dünyada hastaları uzun süre kapalı taramalarda korku veya klostrofobiyle mücadele eder.

Birçok hasta MR süreçlerini karanlık, gürültülü ve hata korkutucu buluyor. Özellikle çocuk hastaların korkularını yenememesi sebebiyle tarama esnasında huzursuz olup, hareket etmeleri tekrar tekrar çekim yapılması gerekliliğini doğurduğundan sedasyona ihtiyaç duyulabilir.. Cinema Vision MR Video Sistemi ile çocuklar ve yetişkinler için sedasyona gerek kalmadan, 3 boyutlu bir film izleyebildiği, televizyon izleyebileceği veya en sevdikleri müzikleri dinleyebildiği tarama yapılması tatmin edici bir hasta deneyimi sunuyor. Klostrofobik hastalar artık bu yeni eğlence sistemi ile MR alırken sedasyon almıyorlar.

Yeni CinemaVision, MR sisteminin son derece konforlu ve güvenilirdir. Çoğu MR eğlence sisteminde kullanılan geleneksel ağır 3D gözlükleri ortadan kaldırır. Kablolu bağlantıların karmaşıklığı olmadan, hastanın kullanımı basitleştiriyor. cihazın güvenilirliğini ve esnekliğini arttırmaktadır.


İLGİLİ BÖLÜMLER

Sağlığınız bizim için her şeyden değerli...

BÖLÜM DOKTORLARIMIZ

Sağlığınız bizim için her şeyden değerli...