HEMATOLOJİ

Hematoloji; tedavisi hayati önem taşıyan lenfoma, multipl miyelom, akut ve kronik lösemi gibi kan hastalıkları başta olmak üzere kemik iliği ve lenf sistemi ile ilgili hastalıkları inceleyen bilim dalıdır.

RANDEVU AL

Hematoloji; tedavisi hayati önem taşıyan lenfoma, multipl miyelom, akut ve kronik lösemi gibi kan hastalıkları başta olmak üzere kemik iliği ve lenf sistemi ile ilgili hastalıkları inceleyen bilim dalıdır.

Hisar Intercontinentinal Hospital Hematoloji Bölümü, konusunda uzman kadrosu ile uluslararası standartlarda hasta bakımı ve konforu gözetilerek dizayn edilmiş, güncel tıp teknolojisi ile donatılmıştır. Bölümümüz; hastalığın bulgularının değerlendirildiği ve tedavi protokolüne karar verildiği Poliklinik Bölümü;  HLA Tiplendirme Laboratuvarı, Hemaferez Laboratuvarı, Kriyoprezervasyon, Kök Hücre İşleme Laboratuvarı, nakil sonrası hastaların bakım ve takiplerinin yapıldığı Yoğun Bakım Üniteleri ve Yatan Hasta Servisi’nden oluşmaktadır.Tedavi süreçlerini multidisipliner yapı içinde gerçekleştiren merkezimizde, malign ve benign hastalıkları olan hastalarımıza, en hassas bakım ve tedavi seçenekleri sunulmaktadır.


İLGİLİ BÖLÜMLER

Sağlığınız bizim için her şeyden değerli...

BÖLÜM DOKTORLARIMIZ

Sağlığınız bizim için her şeyden değerli...

BÖLÜM YAZILARIMIZ

Sağlığınız bizim için her şeyden değerli...