AĞRI KLİNİĞİ

Ağrı, multidisipliner yaklaşımla değerlendirilmesi gereken bir olgudur. Hisar Hospital Ağrı Kliniği, akut ve kronik ağrıların teşhis ve tedavisi için, Algoloji, Anesteziyoloji, Nöroloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Ortopedi ve Travmatoloji, Psikiyatri ve Klinik Psikoloji gibi uzmanlık alanlarında görev yapan hekimleri bir araya getiriyor.

RANDEVU AL

Güncel teknolojiyle multidisipliner tedavi yöntemlerini birleştirerek hastalarına tek elden sağlık çözümleri üretmek için çalışıyor. Merkezimize başvuran hastalar önce uzman bir hekim tarafından değerlendirilerek ilgili hekime yönlendiriliyor; gerekli muayene ve tetkiklerin ardından tanısı konularak tedavi süreci planlanıyor. Bu süreçte, hastalarımız uygulanacak tedavi yöntemlerinin yararları konusunda bilgilendiriliyor. Hastalarımızla ilgili her türlü tıbbı bilgi elektronik ortamda ilgili tüm branş hekimlerinin ulaşabileceği şekilde arşivleniyor.

 

Ağrı multidisipliner yaklaşımla değerlendirilmesi gereken bir olgudur. Hisar Intercontinental Hospital Ağrı Kliniği, akut ve kronik ağrıların teşhis ve tedavisi için, Algoloji, Anesteziyoloji, Nöroloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Ortopedi ve Travmatoloji, Psikiyatri ve Klinik Psikoloji gibi uzmanlık alanlarında görev yapan hekimleri bir araya getiriyor.

Ağrı Kliniğimizde tedavi edilen ağrı türleri

  • Ağız, yüz ve baş ağrıları
  • Bel ve boyun ağrıları
  • Omuz ve kol ağrıları
  • Nöropatik ağrı ve Nevraljiler
  • Kanser ağrıları

BÖLÜM DOKTORLARIMIZ

Sağlığınız bizim için her şeyden değerli...