Yükleniyor...

BİLGİLER

-
İngilizce
isil.safakyildirim@hisarhospital.com
0216 524 13 00

GÖREV ALDIĞI HASTANELER

  • Hisar Intercontinental Hospital

Op. Dr. Işıl Şafak Yıldırım ilk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamlamıştır. 1999 yılında dereceyle girdiği İstanbul Cerrahpaşa İngilizce Tıp Fakültesi’nden 2005 yılında mezun olmuştur. Uzmanlık eğitimini İstanbul Bakırköy Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 2010 yılında bitirip, Şubat 2011-Haziran 2012 yıllarında Ağrı Doğubeyazıt Devlet Hastanesi’nde mecburi hizmetini yapmıştır. 2012 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde Lamazze ve Hypnobirthing sertifikaları almaya hak kazanarak, Houston ve Los Angeles’ta 6 ay süreyle doğal doğum üzerine eğitimler vermiştir.

 

2013-2019 yıllarında İstanbul Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde uzman doktor olarak çalışmıştır. 2019 Mart ayında eş durumu nedeniyle Elazığ’a taşınmış ve Özel Elazığ Hayat Hastanesi’nde 2 yıl süre ile çalışmıştır. 17 yıllık kamu ve özel kariyeri süresince binlerce gebe takibi, vajinal doğum ve sezaryen doğum gerçekleştirmiştir.

 

2018 yılında 6 ay süreyle Cinsel Terapi Eğitim Programı’na katılmış ve sertifika almaya hak kazanmıştır. Kadın cinsel sağlık problemlerinin hem bilişsel hem de cerrahi tedavilerinde tecrübe sahibidir ve bir çok hastayı tedavi etmiştir. Kadın sağlığına fonksiyonel tıp bakış açısıyla bütüncül bir yaklaşımın doğru olduğuna inanmakta ve klinik pratiğinde bu felsefeye bağlı kalarak çalışmaktadır.

TIBBİ İLGİ ALANLARI

  • Gebelik Takibi
  • Doğal Doğum
  • Vajinal Estetik Uygulamalar
  • Cinsel Terapi

Lisans: İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi (İngilizce)

Uzmanlık: Bakırköy Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları EAH

EĞİTİM ALDIĞI ve ÇALIŞTIĞI KURUMLAR

  • İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
  • Bakırköy Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları EAH

KADIN HASTALIKLARI ESTETİK VE KOZMETİK JİNEKOLOJİ

KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM